Jdi na obsah Jdi na menu
 


vzhledem k tomu že mniši se ne vždy orientují v technických novinkách přepisuji hlašení Schaolinského učedníka ovšem bez obr

s obrázky na této adrese

http://www.sportklapka.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=341&Itemid=115

Pravda o Shao-linu

 

Trenérské metody shao-linských mnichů

O běžeckém umění mnichů z Tibetu kolují nepodložené zvěsti, ale nám se podařilo vypátrat a zdokumentovat, že je to možné! Jeden shao-linský mistr, ctihodný lama Craw-Czyc (obývající poklidnou čtvrť v Karviné), předává zapomenuté tibetské znalosti svým účedníkům a ti pak dokáží porazit v běhu kohokoliv. Chápeme, že běžný Evropan si to nedokáže představit, ale tito tvrdě vycvičení sportovci ke zlepšení svých výkonů používají levitaci!!

 

Mistr (24) v akci (opravdu to není fotomontáž)

Někteří učedníci běžeckého mistra nepodstupovali tréninkovou dřinu s dostatečným odhodláním, pramenícím z malé víry v tajemství běhu shao-linských mnichů. Tibetský mistr, následován svými účedníky, se tedy objevil na malém, nevýznamném (kvůli malé pozornosti médií - rozuměj TV Nova) běžeckém podniku v Ostravě. Hlavním důvodem bylo porovnání výkonnosti učedníků se svými soupeři, aby viděli lehkost a minimum úsilí vydaným v závodě. Toto mělo pomoci mistrovi upevnit víru a pozvednout tréninkovou morálku.

 

Opět mistr (24) následovaným svým účedníkem (25)

Na Štěpánském běhu Porubou se nám podařilo podhalit tajemství běžeckého tréninku nepřekonatelných závodníků z karvinského klubu SAK ložiska. Na přiložené dokumentaci je opravdu vidět levitování bez sebemenšího úsilí a vypětí a hlavně bez pomoci technických pomůcek 21. století. Na tajné poradě před závodem kladl mistr svým svěřencům na srdce, aby se drželi zpět a umístili se pouze na nevýznamných místech ve svých kategoriích a hlavně aby neovládli všechny přední místa v celkovém pořadí.

 

Zkušenější účedník Maa-Rio (22) s úsměvem levituje vedle adepta na přijetí do učení He-Nija (40)

Při jejich úmění levitovat je to však velmi obtížné a karvinští běžci smetli své soupeře ve všech obsazených kategoriích. Dobrým příkladem neuvěřitelné výkonosti je sám mistr Craw-Czyc, který největší úsilí v závodě vyvinul pro brždění a zpomalování a přesto ve své kategorii (nad 50 let) obsadil první místo!

 

I některým čekatelům na vstup k učedníkům se občas podaří levitovat

(nepodložené informace hovoří o pouhé dvouměsíční přípravě)

 

Podařilo se nám zachytit celou mužskou část týmu pohromadě

Z leva v čelence - Nik-Kos, Er-Ich, mistr, zády Al-An, He-Nijo, Maa-Rio, P-Etr

(tentokrát sundali svá obvyklá roucha a navlékli běžný sportovní šat)

Ve žluté vestě stojí udivený a nic nechápající pořadatel

 

Všimněte si provinilého úsměvu ženy ve světlé bundě. Přes mistrovo varování se Kaa-Rin umístila na stupních vítězů.

Tentokráte z prava - Kaa-Rin, Re-Nija, vzadu Dom-In-Ika

Výsledky 

Zprávy o závodě, které mají zmást veřejnost a zakrýt nevšední dovednosti karvinských běžců

BK SAK ložiska Karviná   +  fotky

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Paparazzi, 29. 12. 2008 23:31)

za pozvání :-)

schaolin

(mčj, 29. 12. 2008 21:11)

to to mně teda opravdu dostali.To je článek, který náš tým posouvá o několik pater.Kdo však je ten pisatel.Ten mně osobně pomalu rozbrečel,už dlouho jsem se tak nepobavil.Myslím, že zaslouží pořádnou odmněnu před nastoupenou jednotkou na naší schůzi, která se uskuteční druhou sobotu v novém roce 2009 v naší místní restauraci OVEČCE OD 16 HOD.Srdečně ho zveme. mčj

humor

(Dominika, 29. 12. 2008 15:45)

ahoj, myslím si, že je to velmi vtipně napsáno :) hlavně mě pobavil přepis jmen :))))