Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čus Rosto,

 

Vaše stránky jsou  super ( skoro druhé nejlepší ze stránek regionálních běžeckých  klubů J ) ,

 Napadlo mne ale , že by stálo za úvahu vytvořit vlastní web Moravskoslezského běžeckého poháru , tak aby informace o něm byly na jednom místě ( historie, výsledky, propozice, ceny, pravidlo pro přihlášení do seriálu závodu, bodování  atd.)

Doufám, že by to uvítali i ostatní biegaczi z regionu razovitego

Alf

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dej dar

(dejdar, 23. 1. 2011 16:15)

<a href="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=6MZ5D4YHEQUUJ&lc=CZ&amount=2%2e00&currency_code=EUR&currency_code=EUR&bn=PP%2dDonationsBF%3abtn_donateCC_LG%2egif%3aNonHosted
">dej dar,prosím</a>

to mčj:

(Rosťa, 8. 2. 2009 13:29)

Nainstaluj si prosím Mozzilu Firefox a budeš HAPPY! Nějací turci nám posílají viry do blogu. Anebo si prohlížím nevhodné stránky s vhodným materiálem :-)

nové blogy

(mčj, 8. 2. 2009 11:19)

já osobně si myslím, že to co Rosťo děláš na vašem neoficielním blogu je výborné a přemýšlet o něčem oficielním a poučném není třeba.Děláš to dobře a vtipně a hlavně aktuelně se znalostí věci, což je důležité.Některé rádoby oficielní blogy mají různé rady a podrady a dohromady to nemá ani hlavu ani patu.Já bych byl rád kdybych se na váš blog mohl dostat pohodlně, což v současné době nejde.A nejsem sám, kdo tím trpí, protože už týden se tam nejde dostat.Raději zrušte oficielní stránky, tam se celkem nic neděje a umožni nám laikům sledovat dění v regionu pokud možno bez různých obstrukcí.Přeji za naší stáj hodně úspěchu nejen na www. stránkách.

to Alf:

(Rosťa, 6. 2. 2009 17:47)

Nabídnu to Sandokanovi. On to všechno řídí a má v Excelu veškeré informace. I když je pravda, že jsem o MBP hovořil loni s Luďkem Bednarzem, který vede v komfortním formátu LYSACUP. Takže možná bude lepší oslovit Luďka. Proberu to s ním na Seitlpárty.

RB-MBP

(Alf, 6. 2. 2009 8:11)

... kdo to bude dělat, to je skoro jako Nerudovská kam s ním :-), ale upřímně, nemyslel jsem tak obrovský projekt jako by byly regionální běžecké stránky, to by byla opravdu velká porce i pro 3 lidi. Myslel jsem ( a to se mi nestává často ) spíše konkretně zaměřené stránky k Mora´vskoslezkému běžeckému poháru, nemuselo by to být nic složitého, pár záložek - Historie, Historické výsledky, sezmam závodů s propozicemi, pravidla, výsledky, průběžné hodnocení, a možná nějaký pokec. Pouze informace o MBP na jednom místě.

PS:o webu nerozhoduji já, ale náš guru, pokud by zvládnul administraci na blogspotu ( o čemž nepochybuji ) tak si myslím že ani on se nebude bránit cestě vpřed

BLOGESPOTKYKOM

(-W-, 5. 2. 2009 20:59)

Milý Rosťo.Stránky,které jsou furt zavirované a nejedou na nejpoužívanějším prohlížeči IE jsou na prd,i když mají lepší grafiku než Kurviňoci.

Dobrá úvaha...

(Rosťa, 5. 2. 2009 20:36)

... ale kdo to bude dělat Alfe :-)
V hlavě už mám více než rok, že bych naše klubové stránky zrušil a vymyslel nějaké regionální. Ale to bych si už nemohl dovolit to, co si často dovoluji na našich stránkách. Tam mám výhodu, že to jsou neoficiální stránky našeho klubu, takže si tam můžu dělat co chcu a nikdo mi do toho nekecá :-) Bulvár, kraviny a jiné hovadiny :-) A to bych si na regionálním běžeckém webu nemohl dovolit, ten by měl být trochu seriózní, něco jako běhej.com. A taky bychom to museli dělat 2-3lidi. A i tak by to sežralo hodně času a čas jsou peníze atd. atd. Ale možná, že se mýlím.
Apropós, líbila by se mi nějaká konkurence. Chtělo by to u vás lepší grafiku. Kdyby Černí jezdci přešli na blogspot.com, tuze by se mi to líbilo.Stačí využít www.bksak.blogspot.com Přístupové heslo Ti můžu dodat.Je to v češtině a mnoho možností vzhledu atd.Ty kraviny, které jsem tam dal v prosinci 2007 smažeš a jedeš :-)
Sportu zdar.