Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

V Jablunkovském sportovním areálu „Amerika“ se v sobotu 26.9.09 sešlo  30 běžců aby při nádherném počasí a v příjemné skoro až rodinné atmosféře společně vyběhli na horskou chatu Na Girové stojící ve výšce 775 m n.m. Šlo tedy o 385m převýšení na trati dlouhé 5 900m.

K běžcům skládajících se převážně z místního pořádajícího oddílu 1.běžecký Jablunkov jsem se připojil  společně s Reňou a Alanem.Šlo o velmi příjemný běh v nádherném horském prostředí.Výsledky a časy nebyli pro nás ani tak důležité , i když za zmínku stojí třeba druhé místo v kategorii žen pro Reňu a dost vyrovnaný běh mezi mnou a  Alanem.

V rámci propagace našeho BK jsme se zúčastnili i soutěže družstev a sice s pomocí jedné místní velmi sympatické běžkyně Lucie s kterou jsme společně vybojovali třetí místo v této soutěži.Radost nám nezkazila ani skutečnost že se této soutěže zúčastnili  jen tři družsta.Tento závod hodnotím na výbornou i co se týče organizace , která klapala perfektně od registrace přes převoz zavazadel do místa cíle,chutné občerstvení až k rychlému vyhodnocení výsledku.

Erich