Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je 6:45, budík, mrcha jedna, zvoní jako by nebyla neděle. jo pomalu se rozpomínám proč, stachanovci v Kobeřicích pořádají běžecký závod, pokud si dobře vzpomínám tak start bývá vždy 9. Roztopím krb, naházím do auta běžecké i neběžecké propriety, a v 7:45 vyrážím. Naštěstí ihned po vyjetí volám běžeckému guru černých jezdců a ten mne uvádí do obrazu o startu závodu  a tak obracím své přibližovadlo zpět domů. Abych něměl čas se nafutrovat,  tak raději štípu dříví a 8:30 opět vyrážím do Kobeřic. Cestou potkávám Mária, který se pod dojmem ze skokanského intersporturné pokusil o ladný skok, bohužel si neuvědomil, že není na lyžích, ale v autě :)

viz obr.

Obrazek

V kobeřicích jsem si krásně v pohodě odběhl necelou desítku

Obrazek

a hurá do nedalekého Děhylova polozit si na ledíky

budou, nebudou ?  Obrazekjsou, sice menší, ale stejně stojí za lezení

Obrazek

na ledech jsme se vyblbli a hurá domů, krátky oraz a dlouhé přemlouvání sama sebe ke sbalení se na hokej ( to si nemohu nechat ujít)

Obrazek

naštěstí jsme vyhráli a i tu branku jsem dal (uf )

20:00 konečně doma

Obrazek

už mne dnes nečeká nic sportovního :)

je 23:03 dopisuji tuto zprávu vydařeného dne a již ted vím, že zitřejší vstávání d rachoty nebude lehké :-)

Čus bus

Alan

pár fotek z ledu ve fotogalérii

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ondrovi

(mirek, 8. 1. 2008 15:02)

Cos tam prosím tě provedl, že jsi pořád po škole?Jinak podle Šulínka bokovky taky jen dvakrát v týdnu.

Omluva

(Ondra, 8. 1. 2008 14:49)

Čau Mirku, děkuji za zákaz sexuálních hrátek doma.
Ještě omlouvám svoji účást na schůzi, bohužel opět sloužím. Bavte se dobře. Zdraví Ondra

všem ...

(mirek, 8. 1. 2008 14:42)

tys tomu teda dal.Všem vtloukám do hlavy , že v zimní přípravě nemají tříštit síly nějakýma cypovinama a ty jim ukážeš co děláš za bykoviny.Všem zakazuje se provádět podobné ptákoviny, včetně sexuálních hrátek a podobných skupinových blbostí.Chřipka vládne světem, tak se schovejte a makejte na fazoně.Nezapomeňte v sobotu na schůzi.

Rostovi

(Alf, 8. 1. 2008 11:23)

spíše než lezu popolezám, bohužel nejbližší ledy v děhylově mi ted asi odplavila obleva, takže nevím kdy se na ně znovu dostanu, ale jinak někdy chodívám v pátky na překližku do Orlové, tak si to klidně taku můžeš vyzkoušet :-)

Alf

Ondrovi

(Alf, 8. 1. 2008 11:10)

a hard days night - ale podařenýHezký příspěvek

(Rosťa B. alias Seitlovci, 7. 1. 2008 22:24)

Alfe. Že jsi hokejista jsem věděl, ale že lezeš po vodopádě, to jsi fakt borec. Ty fotky jsou hodně dobré. Až zase po nějakém závodě hnedka takhle někam polezeš, dej info. Fakt dobrýýý !!! Smekám před Černým jezdcem Alfem!!!

dik

(mario, 7. 1. 2008 16:40)

Jsem byl velice překvapen Alane,že ses otočil a přišel jsi mě povzbudit mému neúspěchu cestou do Kobeřic,ale i osnahu my dovéz auto domů pokud by bylo pojizdný,ale nebylo kuva jedna. ne jen ty ale i ostatní běžecký tým z Karviné.Hlavně že vám aspon se podařilo velmi dobře zaběhnout,já si musím tet nějaký ten čas počkat.tak doufám,že už něco takového snad nebude kuva,měl jsem moc blbej den

dvojník

(Ondra, 7. 1. 2008 15:28)

Alane, vypadá to jako Perný den od Brouků, ale dle mého soudu, minimálně na té ledové stěně to nejsi Ty ,ale Tvůj filmový dabér. Ještě jsem Tě chtěl upozornit, že když sedíš doma u krbu, máš ještě na sobě hokejové chrániče /brusle a mačky jsi už naštěstí sundal/.Pokud ses nemohl večer nasoukat do nočního úboru, tak to bude těmi chrániči Zdraví Ondra