Jdi na obsah Jdi na menu

Mikulášský běh

3. 12. 2017

Medailové žně Sakovců.
Na Mikulášskémběhu v Martinově se nám opravdu dařilo. Hned tři ze čtyř účastníků z našeho týmu se dostali na bednu. Zdá se, že poctivý trénink na další sezónu se vyplácí. Běh na 4 kilometry odstartoval kousek od brány stadionu MK SEITL a had nadšených běžců se  vydal na trať ve 14 hodin. Někteří z nich už měli v nohách dopolední závod v Jilešovicích, včetně  našich Věrky a Heni Krejzlových. Běžely se dva kilometry k obrátce a zpět, trať byla rovinatá a suchá a pro mě to byl sprint.
Já jsem doběhla do cíle jako třetí z žen a první v kategorii, Věrka obsadila druhé místo v  kategorii žen nad 50 a tentokrát překvapil Heňa, který bral třetí místo v kategorii mužů nad 50.  Myslím ,že byl rád, že výjimečně nespěchal domů a mohl si užít vyhlašování. Běžel ještě Péťa  Wala, jehož přesné umístění zatím nevím. Ale čas měl kolem 16 minut. Tak užívejte Advent, pěkně trénujte a uvidíme se na Štěpánském běhu v Porubě nebo nejpozději na Silvestra.