Jdi na obsah Jdi na menu

KOPCOVITÝ VÍKEND ...

30. 7. 2018

img-20180728-wa0007.jpg... přes období dovolených a prázdnin se závodit nepřestává. Tentokrát se běžci sešli na vrcholu Lysé Hory, tradičně v sobotu a v neděli na pouti c výběhem na Kozubovou. Na Lysé Hoře byla účast slabší jen 87 běžců, ale na Kozubové velké množství jak běžců, tak poutníků. 265 běžců se proplétalo na trati s ještě větším počtem poutníků. Stezka doslova ucpaná jako na naší sdlavné D I. Z naší již nevelké stáje se sešli na trati na Lysou jen manželé Chovancovi, aby Petr doběhl v kat. B na 12. místě za 51.58 min a Ireně stačilo k třetímu místu a bedně 1:11,34 hod. Takže se výlet vyplatil a Iren si to určitě užívala.

Menší výprava se vydala na Kozubovou. Běželi sice jen dva,Roman Kocúr a velké překvápko Petr Karkoška, který běžel naposled závod vloni na Silvestra..Ale měli dostatečnou podporu.Já jako na focení, moje žena, aby viděla pouť a prošla se, Dominika jako občerstvovačka a pak Markéta s dcerou, které dodávaly síly hlavně Petrovi. Ovšem musím zmínit Markétin výkon s dcerou v nosiči. V tom vedru to něměla vůbec jednoduché.Na startu ještě povzbuzovali Roman a Danek, kteří přijeli do Lomné z Karviné na kolech. Tak to byla podpora docela slibná. Ve výsledcích jsme se sice nijak zvlášť neumístili, ale spokojenost byla s dobře prožitou nedělí. Karki doběhl v kat. B na 29. místě a Roman Kocúr na 28. místě také v kat. B.

Tak snad se více ukážeme na zářijových bězích na silničních tratích. Přeji pěkné dovolené a prázdniny a hlavně nezapomeňte, že je období zrychlené letní přípravy. V úterý pokračujeme. mčj