Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOVĚTEK ZA SOUSTŘEDĚNÍM a info o dalších termínech

27. 11. 2018

...tradice kondičních soustředění v Jeseníkách na chatě JASENKA proběhla již po osmé. Obliba tohoto setkání, kde v klidu přírody můžeme hodnotit, plánovat a blíže se seznámit stále trvá a možná i jde směrem vzhůru. Je to dáno i kapacitou chaty, kdy se pro ubytování začíná používat netradičně půda. Letos nás bylo celkem 18 a to někteří zájemci nedostali volno z různých důvodů. Proto již dnes si napište do svých plánovacích kalendářů, že další setkání se koná v termínu od STŘEDY 20.11. 2019 DO NEDĚLE 24.11. 2019. Hlavně to nezapomeňte nahlásit na kompetentní osoby a místa.Tímto chceme i zabránit tomu, že se zřejmě nedostane na všechny zájemce, protože i kuchyně má své omezené možnosti. 

  Jinak si myslím, že se soustředění vydařilo a bylo vidět, jak jste dorazili nabití energií po nědělním výběhu za krásného azurového nebe a počasí přímo kouzelného. Věřím, že takto s nadšením přežijete zimu a na jaře zase padne pár osobních rekordů. mčj

P.S. a když už máte otevřené ty kalendáře tak si zapište, že jarní soustředění v Zálužném je naplánováno na 11. - 14.4 2019.     RomanT.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář