Jdi na obsah Jdi na menu

Benefiční běh pro Lucase

22. 10. 2018

V sobotu 20. října 2018 se v Ostravě konal benefiční běh, tentokrát pro Lucase.

Na výběr byla 5 km, 10 km, bezbariérový  a dětský běh. Start a cíl závodu byl před Kostelem sv. Ducha v Ostravě Výškovicích. Registrace i organizace probíhala bezproblémově a tak v 16 hodin vyběhlo 265 (5km) a 86 (10km) běžců na trať, která nás přes sídliště přivedla do Bělského lesa a pak zpět ke kostelu. Trať byla opravdu příjemná a všem se moc líbila.

Náš klub byl nakonec vidět i na stupních a to zajistila Iva Zbořilová, která na 10km mezi ženami doběhla na první pozici (celkově šestá) a na 5km brala stříbro Lenka. No a my ostatní ( Věrka, Heňa, Roman T., Peťa, Dominika, Ingrid, Irena, Vítek) jsme běželi tak nějak pospolu, aby jsme se neztratili :-).