Běh "Od mostu k mostu" - 2018

13. 11. 2018

U nejkrásnější ze všech vod sejdeme se na závod....

... tak tímto nás pořadatelé zvali již na 3. ročník běhu "Od mostu k mostu".

Běží se od Dětmarovického mostu směrem do Karviné k Darkovskému mostu po cyklostezce.

Akci pořádá kolektiv lidí sdružený kolem Táni Červené a letos se na startu sešlo opravdu dost lidiček, kteří si přišli zaběhat, aby si pak mohli doma dát Svatomartinskou husu bez výčitků svědomí. Na to že byl listopad tak počasí bylo ideální a spíš odpovídalo zářijovému. (No však va fotkách uvidíte).

Po loňské účasti jsme letos dorazili i my ze SAKu a červená barva byla tentokráte vidět.

Po přeběhu k Darkovskému mostu v cíli bylo pro závodníky připravené občerstení ve formě výborného koláče a na doplnění tekutin čajík a ještě něco ostřejšího do něj.

Loňské vítezství obhájil Peťa Chovanec, ale letos ho to stálo více sil jelikož dorazila větší konkurence. Nejlepší žena byla Jana Zázvorková. Oba vítězové obdrželi chutnou cenu.

Na závěr zbývá už jen poděkovat všem, kdo se zasloužili o tuto bezva akci.

U nejkrásnější ze všech vod sešli jsme se na závod a s radostí jsme běželi kolem Olzy v neděli.