Jdi na obsah Jdi na menu

37. ROČNÍK ZLATÉHO PODZIMU ...

6. 10. 2018

... nádherné počasí přilákalo na start Zlatého podzimu velké množství běžců z celého regionu. Na trati 9,7 km dlouhé, ale také patřící do kategorie těžších s náročnými výběhy a seběhy se běžely i kvalitní časy. S přehledem letos méně aktivní Aleš Miko zvítězil a měl velkou radost, protože před závodem netušil jak mu to půjde. Mezi ženami opět zářila v pohodě běžící Petra Pastorová, i když letos má docela problémy se zdravím tak se pořád drží ve výborné formě. Snad se jí podaří zaběhnout a uspět i na 50 km traťi, která jí čeká  v Číně kam se brzy vydá s trenérem Ottou. Náš tým se účastnil v počtu čtyř mužů a dvou žen. Úspěšnost byla 50% v přepočtu účasti na bedně. Opory nezklamaly a v D kat. byl druhý brácha Karel , následovaný Jarkem Kondelem na třetím místě.Ten momentálně hlavně žije soutěží MASTER CHEF do které byl vybrán v konkurzu mnoha podobných amatérských kuchařů. Tak mu držme palce, aby se dostal v Praze do hlavní soutěže. Budeme ho na cestě do TV NOVA velmi podporovat. Petr Chovanec si zaběhl svůj standard pod 40 min, ale umístění zatím nevíme, méně spokojený byl Roman Topiarz, i když běžel svůj standard. Měl pocit, že mu to nějak neodsýpá. V ženách do 40 let patřila Iva Zbořilová k našemu želízku v ohni. Měla však obavy, protože tím, že opět nastoupila do zaměstnání a tím pádem musí vše přeorganizovat, aby to v rodině zase najelo do nějakého rozumného režimu musí dost ubrat v trénování. Dnes to nebylo znát a brala druhé místo i v pěkném výsledném čase kolem 42 min. Podobně jako Roman si postěžovala Irena Chovancová, že jí to nějak nešlo, ale výsledný čas měla obdobný jako běhá na lehčích a hlavně rovných tratích. Tak vlastně má dobrou formu a hlavně se podivovala nad tím, že je dost lidí ve výsledku za ní. Určitě bude po dnešku spokojená. Škoda, že nás nebylo více, protože počasí opravdu přálo a hřálo. Více najdete v naší fotogalerii.